Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Saksamaa Suursaatkond Tallinnas toetab kultuuriprojekte

06.11.2023 13:59

Saksamaa Suursaatkond Tallinnas pakub 500 kuni 5000 euro suurust toetust kultuuriprojektidele, mis tutvustavad Eestis Saksa kultuuri ja Saksa-Eesti koostööd. Toetust saab taotleda kuni 5. detsembrini 2023.

"Saksamaa Suursaatkond Tallinnas on juba aastaid rahastanud kultuuriprojekte üle Eesti eesmärgiga toetada koostööd Saksa ja Eesti kunstnike vahel. 2024. aastal on meil taas võimalus toetada kultuuriprojekte, mis kajastavad Saksa kultuuri ja Saksa-Eesti koostööd selle mitmekülgsuses: arhitektuurist, kujutavast või etenduskunstist, poetry slam'idest kuni kaasaegse muusikani. Piiranguid ei ole.

Oluline on: kas teil on originaalne ja jätkusuutlik idee? Kas teil on ressursse ja oskusi kultuuriprojektide elluviimiseks? Kas suudate inspireerida kohalikke talente, veenda teisi institutsioone, võita Saksamaa koostööpartnereid kaasa lööma? Kas soovite mõlema riigi kunstnikke kokku viia ja seeläbi tugevdada meie riikide kultuurisuhteid? Sel juhul saatke meile oma projektiidee või projektiettepanek!" kirjutab suursaatkond.

Rohkem infot leiab Saksamaa Suursaatkonna Tallinnas kodulehelt.

Foto: Saksamaa Suursaatkond Tallinnas