Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Saksa ITI korraldamisel alustab ITI Akadeemia

12.11.2021 22:37

Rahvusvahelise Teatriinstituudi Saksamaa keskuse korraldamisel alustab rahvusvaheline ITI Akadeemia. 3. ja 4. detsembril 2021 toimub Berliinis Kunstquartier Bethanienis akadeemia Kick Off nädalavahetus, millega juhatatakse sisse 2022. aastal algav vahetus-, koolitus- ja mentorprogramm uue põlvkonna kultuuri- ja teatriprofessionaalidele. Programmi fookuses on rahvusvahelisuse ja mitmekesisuse tulevik etenduskunstide ja festivalide rahvusvahelises koostöös.

Rahvusvahelise akadeemia esimesel aastal on kavas Düsseldorfis toimuva festivali Theater der Welt raames rajada alaline rahvusvaheline akadeemia teatriprofessionaalidele. See hõlmab ka iga kolme aasta järel toimuvaid 10-päevaseid töötubasid rahvusvaheliselt tunnustatud teatrikunstnike, kuraatorite, produtsentide ja festivalikorraldajatega.

Avanädalavahetusel, 3.-4. detsembril 2021 saavad osalejad tegeleda teemadega, mis ulatuvad alternatiivsetest narratiividest, nende vaatenurkadest, teatrifestivalide arhiveerimise ning administratiivsete ja korralduslike väljakutsete praktilise rakendamiseni festivalide planeerimisel. Samas on osalejatel võimalus saada osa kuraatorite Chiaki Soma ja Kyoko Iwaki planeerimistööst Theater der Welt 2023 korraldamisel. 

Kick Off nädalavahetuse töös saab osaleda nii veebi vahendusel kui ka Berliinis kohapeal.

Huvilised on oodatud registreeruma SIIN

Vaata lähemalt: ITI Akadeemia Kick Off programm


Dr. Thomas Engel
Direktor
German Centre of the International Theatre Institute (ITI)// Theater der Welt
Art Center Kunstquartier Bethanien
Mariannenplatz 2 • D 10997 Berlin
tel: +49 (30) 6110765-11
[email protected]