Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

SAALis jätkub HYPEKAS

23.04.2007 15:45

Esmaspäeval, 23 aprillil saab Kanuti Gildi SAALis teoks järjekordne õhtu sarjast HYPEKAS, mis pakub noortele koreograafidele võimaluse katsetada oma ideid ning võimaldab publikul tutvuda eesti tantsukunsti tulevaste tegijatega.

Sel korral on kavas viie kodumaise naiskoreograafi väga eripalgelised tööd.

Inglismaal Dartingtoni Kunstikolledžis õppinud Sandra Z-i "Cirque du Solitaire" on järelkaja koreograafi sügisel tomunud debüüdile "Alkus".
Krista Köster on tuntud ProDance stuudio vedajana. Etenduvat lühitööd võib iseloomustada kui tantsijate ja muusikute eksperimentaalset ühisprojekti. Laval on 6 tantsijat, kitarristid, trummarid ja laulja Hannaliisa Uusmaa.
Liina-Karina Mikkor on Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna teise kursuse tudeng. Tema dueti aluseks on August Strindbergi näidend "Preili Julie".
Jane Raidma on lõpetanud Tallinna Balletikooli, õppinud Martha Grahami tantsukoolis, Limon Instituudis ning Steps koolis New Yorgis ning hetkel on TLÜ koreograafia osakonna tudeng. Ta on tantsinud Estonia teatris ning Saksamaa ja USA tantsutruppides. Tema etteaste koosneb kahest osast: "Vihm" (muusika Brent Lewis) ja "Pärast vihma" (muusika Arvo Pärt).
Renate Valme pakub publikule lühilavastuse "Angervaksal".

Etendused algavad Kanuti Gildi SAAlis kell 19.30, pilet maksab 25 krooni.

Lisainfo:
Priit Raud
5010419

www.saal.ee