Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Roosiaed Kiviloo mõisa pargis

01.08.2007 13:32

1. augustil 2007 esietendub Raasiku valla Kiviloo mõisa pargis, muistse ordulinnuse varemetes Enn Vetemaa "Roosiaed", mille on lavastanud Eva Klemets. Kunstnik on Jaanus Laagriküll, mängivad EMTA Lavakunstikooli magistrant Katrin Pärn ja Tanel Joonas (teatrist Vanemuine), Ene Järvis ja Margus Tabor (Tallinna Linnateatrist), Külli Reinumägi (Eesti Draamateatrist), Malle Pärn, Erik Tammsoo ja Vaino Napp.

Lavastaja Eva Klemets iseloomustab sündivat lavastust: "Siin Kiviloo mõisa pargis saavad nii otseses kui kaudses tähenduses kokku uus ja vana. See on lugu sellest, mis saab siis, kui karikasse on langenud viimane tilk."

Etendus on ühe vaheajaga ja kestab 2 tundi. Info ja piletite eelmüük tel 56 646 542; 56 673 174, samuti on piletid müügil Piletilevis.

Sissepääs mõisa territooriumile avatakse tund enne etenduse algust, võimalus külastada Kiviloo Külaseltsile kuuluvat vana koolimaja.

Kiviloo mõisa juurde pääseb nii Piibe maanteed mööda, pöörates Perila poole, kui ka läbi Perila küla, pöörates Kiviloo poole.

Täpsem info:
www.raasikurm.ee/index.php?&id=33