Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Risto Kübar ja Benny Claessens Teater NO99s

06.09.2016 11:18

1. ja 2. oktoobril annavad Risto Kübar ja Benny Claessens Teater NO99s kaks külalisetendust oma lavastusega "Spectacular Lightshows Of Which U Don't See The Effect". Lavastus esietendus Münchner Kammerspieles 2013. aastal ning seda on mängitud erinevates Euroopa riikides. See on kahe inimese poolt täidetud elav installatsioon lähedusest.

Marika Vaarik: Võin praegugi öelda, et see on üks kaunimaid armastuslugusid, mida näinud. Lisaks alastusele on see kõik ka halastamatu ja aus enda suhtes, ümbritseva suhtes. Radikaalne, intrigeeriv, empaatiline. Ilus.

Helena Pruuli: Haruharva avaneb võimalus olla kutsutud sellisesse aegruumi. Benny ja Risto on suutnud vaadata endast nii kaugele kui võimalik ja seda paradoksaalsel kombel, arvestades, kui isiklikuks laval minnakse. Sellest põgusast hetkest, sellest kolmest tunnist piisas täielikult, et tunda kõikide inimeste pärast, kes seda ei näe, sügavat kurbust.

Rasmus Kaljujärv: Eesti teater on üsna konservatiivne, mugav ja publikult vähenõudev. Tahaks, et siine publik saaks kogeda ka teatrit, mis puudutab su kõiki meeli.

Lavastuse toomist Eestisse toetavad Eesti Kultuurkapital, Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, ajaleht Postimees ning hotell Palace.

Piletid on saadaval NO99 kodulehel ja teatri kassas.

Lisainformatsioon
Kätlin Sumberg
turundus- ja kommunikatsioonijuht
Teater NO99
6688781/5165329