Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rein Oja lavastab Vanalinnastuudios “Jõululugu”

04.12.2003 11:59

Jõulud? Möla!
Just nii võtab heaks arvata härra Scrooge, kuulus Charles Dickensi tegelane, kes juba alates sellest reedest on otsustanud oma sapisuse ja endassetõmbumise ning rõõmu taasleidmise Vanalinnastuudio musta kasti laiali laotada.
Ehk - 5. detsembril esietendub Vanalinnastuudios "Jõululugu", lavastajaks Rein Oja ja kunstnikuks Mae Kivilo ning osades kogu Vanalinnastuudio trupp väikese abiga noortelt näitlejatelt.

Charles Dickensi "Christmas Carol" on teos, mis jõuab jõulude aegu korraga rohkem kui sajale teatrilavale ja milleta ingliskeelne maailmaruum jõule eriti ette ei kujutagi. Eestis pole see aga kummalisel kombel veel lavale jõudnud. Nüüd siis.
Lugu ise räägib kellestki härra Scrooge'ist, kes eitab jõulurõõmu võimalikkust, kuid kelle silmad avab tema vana äripartneri vaim, kes viib ta tagasi minevikku, näitab olevikku ja ennustab  tulevikku.

Lavastust mängitakse vaid detsembrikuu jooksul kaheksateistkümnel korral ja kõik need etendused on juba ka välja müüdud.

Kes siiski tahaks jõule Vanalinnastuudio kaasabil tähistada, on alati oodatud kontsertetendusele "Öölaps", mis toimub 25. ja 26. detsembril kolmel korral Tallinna Linnahallis.
25. detsembril kell 18.00 ja 26. detsembril kell 14.00 ja 18.00 annab Vanalinnastuudio koostöös Smithbridge Productions'iga kolm eksklusiivset kontsertetendust nimega "Öö laps". Täispika kontserdi jooksul saab laval näha selliseid Eesti muusikalides omale nime teinud artiste nagu Marko Matvere, Katrin Karisma, Tõnu Kilgas, Nele-Liis Vaiksoo, Kaire Vilgats, Lauri Liiv ja paljud teised.
Esitusele tulevad meloodiad muusikalidest "Linnupuur", "Vampiiride tants", "Hüljatud", "Miss Saigon", "Oliver!" ja "Cabaret".


Ott Karulin
Vanalinnastuudio reklaamijuht
052 08 498, 66 88 797
[email protected]