Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Reedel ja laupäeval Vene Teatris audiokineetiline projekt Cyclotron

25.10.2013 18:10

Cyclotron25. ja 26. oktoobril esitleb AudioKinetica meeskond Vene Teatris unikaalset audiokineetilist projekti CYCLOTRON.

AudioKinetica meeskond, kelle juht on helilooja, muusik, Triophonix bändi eestvedaja ja Vene Teatri muusikajuht Aleksandr Žedeljov, esitleb teatri fuajees ja kaminasaalis erinevaid audiokineetilisi mehhanisme, mis on osa maikuus etenduvast performance‘ist CYCLOTRON.
CYCLOTRONI põhiidee lähtub argipäeva mehaanikast, urbanistlikust elurütmist, kus inimene puutub igapäevaselt kokku masinatega. AudioKinetica loodud mehhanismidega saavad inimesed tekitada helisid, luua kompositsioone ja meloodiaid; publikust saab liikumapanev jõud, mis teeb helilooja idee teoks. Inimese ja looduse seost tehnogeenses maailmas tuletab meelde FLOWER MAN kunstnik Sergei Dragunovilt.

CYCLOTRONI meeskond:
Aleksandr Žedeljov (ideede, muusika ja visuaalsete lahenduste generaator), Katrin Kvade (Quadro Sound, Fx), Aleksandr Potužnoi (insener-seadistaja), Vladimir Aleksejev (puidutööd), Dmitri Mjatšin ja Anton Kisseljus (metallitööd), Evi Pärn (Arduino programming, visuaalsed lahendused), Sergei Dragunov (visuaalsed lahendused, stilistika, art), Aleksander Paal (saksofon).

CYCLOTRONI partner on AS Kuusakoski, Eesti suurim jäätmekäitleja, kes suunab taaskasutusse umbes poole Eesti vanametallist. Projekti toetavad Eesti Kultuurkapital ja Vene Teater.
Presentatsioon on tasuta, kuid palume, et annaksite oma tulekust teada aadressil birgit.krullo(at)veneteater.ee.

AudioKinetica on helide ja liikumise visualiseerimisega tegelev ühendus, kelle esimene audiokineetline installatsioon HeliROOM toimus 14.- 18.juunil 2012. Autorid esitlesid ruumi, mis täitus helidega vastavalt inimeste liikumisele selles. Seega, iga vaataja osales installatsiooni loomises.

http://audiokinetica.com/
https://www.facebook.com/AudioKinetica?fref=ts