Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Võluteater alustab!

09.12.2003 11:15

10. jõulukuu päeval avab salaväravad Rakvere Võluteater, kus esietendub suures saalis F. Baumi/A. Volkovi "Smaragdlinna võlur".
Etenduses satub täiesti tavaline tüdruk Elli koos oma koera Totsikuga kogemata Võluritemaale. Ohtlik reis võiks lõppeda õnnetult, kui Elli jääks üksinda. Nagu päris eluski, leidub ka Võluritemaal sõpru, kes aitavad tüdrukul otsida koduteed.

"Anname oma lavastusega pisikese retsepti, kuidas elus jõuda soovide täitumiseni. Me ei alahinda lapsi, räägime tõsistest asjadest läbi väikese huumori ja optimismi," tutvustab lavastaja Eili Neuhaus, kes on Rakvere Teatris juba mitmetes lavastustes lastega kontakti leidnud.
Etenduse vaheajal, mis Võluteatris kestab terve tunni, on lastel võimalus külastada koopaid ja kummalisi keerdkäike. Nuputamist ja elamusi leidub nii väikestele kui suurtele. Lisaks etendusele, saab iga vaataja esmased näpunäited võluriks saamise pikal teel. Samuti kingituse, mis jääb kinnitama, et kõik toimunu polnudki vaid unenägu.

Kunstnik Reili Evart. Osades: Marju Männik, Hannes Prikk, Taavi Tõnisson, Eduard Salmistu, Tarvo Sõmer, Helgi Annast ja Terje Pennie.