Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatris lõppeb 72. hooaeg

04.05.2012 15:34

Rakvere Teater valmistub suureks teatrisuveks ja hakkab vaikselt sisehooaega lõpetama. Et teha kokkuvõtteid möödunud hooajast ning kuulda tagasisidet publikult, toimub ka sel kevadel küsitlus selgitamaks välja teatrikülastajate lemmikud.

Sisehooaja lõpuni on jäänud veel loetud arv etendusi ja ettevalmistused suveks käivad täie hooga. Algavaks õuehooajaks on Rakvere Teatril plaanis 2 lavastust ja lisaks rahvusvaheline teatrifestival Baltoscandal, mis sellel aastal vallutab linna 4-7 juulil ja toob nendeks päevadeks Rakverre uuendusliku teatri lipulaevad kogu maailmast.

Positiivsest tagasidest tingituna tärkab taas Noor Eesti, et veel kord etendada eesti kultuuri alustalasid nende loomingulise teekonna lävepakul. Jaanus Rohumaa lavastust on võimalik näha Rakvere Rahvaaias 20., 21., 22., 27., 28., 29., 30. juunil ja 1. juulil.

Proovisaalis valmib ka Urmas Vadi autorilavastus "Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel", mis on lugu psühhiaater Johannesest, kes hüljates oma igapäevaelu põgeneb maale, kuid   satub seal ravivaks võõrustajaks hoopiski oma sõpradele, kelle seas on näitlejaid, kirjanikke, muusikuid, kes soovivad samamoodi olmest irdudes terveks saada. Etendused toimuvad 8.,9.,10.,14.,15.,16.,17. juunil ja 4.,5.,7.,8. juulil Lääne-Virumaal Karula külas Kaarel Karmi metsatalus, mille on projekteerinud Hugo Laur ja kus on suvitanud mitu põlvkonda legendaarseid loomeinimesi.

Sisehooaeg annab teatepulga suvele üle Rakvere Teatris 25. mail, kus kuulutataks välja möödunud hooaja publiku lemmikud ja loomulikult peetakse ka vääriline pidu. Kõigil teatrikülastajatel on võimalus hääletada meeldejäävama nais- ja meesnäitleja ning lavastuse poolt. Ühtlasi loositakse kõigi küsitluse täitnute vahel välja 6 kutset kahele Rakvere Teatri suvelavastustele “Noor Eesti” ja “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” või vabalt valitud etendusele teatrifestivalil Baltoscandal.

Küsitluse leiad siit: http://www.rakvereteater.ee/teater/uudis/116/

Kaduviku nimel, Maarja Kaasik

Rakvere Teatri Turundusspetsialist
[email protected]
+372 56 610 287
+372 329 5440
www.rakvereteater.ee