Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatris esietendub uus algupärane lastenäidend

13.04.2006 10:45

Neljapäeval, 13. aprillil kell 12 esietendub Rakvere Teatri suures saalis Rünno ja Üllar Saaremäe algupärane lastenäidend "Käpipuu vennaskond" . Lavastaja Üllar Saaremäe, kunstnik Vadim Fomitshev, grimmikunstnik Ülle Konovalov (Ugala), muusikaline kujundus Tarmo Linnas ja Peeter Volkonski.

Ühel päeval saavad metsas kokku Käpipuu, kes mitte pikanäpumees pole, vaid ravivõimeid omab, Veerev Munamees ehk Vemm, kes puhast tõugu sinirebuline, professor Habepea, kel kõhust suurem vaid tema ideedepagas ja maherööveldusega tegelev Röövel Rull. Koos moodustavad nad vennaskonna, et teha lõpp kodukandi metsavargustele ja paljastada metsavahi kahepalgelisus.

"Käpipuu vennaskond" on seiklus soovitavalt 6-12-aastastele, kus varemmainituid mängivad Anneli Rahkema või Marin Mägi, Liisa Aibel, Peeter Rästas, Margus Stalte ning pahasid tüüpe Erik Ruus, Peeter Jakobi ja Dajan Ahmet. Lisaks kuuluvad tegelaskonda ka väike Käpik (Mariin Ingriin Saaremäe või Anne Marie Suomalainen) ning palju segadust tekitav preili Külmking (Ülle Lichtfeldt).


Ott Karulin
Rakvere Teater
reklaami- ja müügiosakonna juht
32 95 443; 52 08 498
[email protected]