Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatris esietendub soovikontsert unistajatele

20.01.2006 12:37

Keset jäiselt karget talve esietendub reedel, 20. jaanuaril Rakvere Teatri väikeses saalis noore lavastaja Kadi Tudre "Unistaja soovikontsert".

Lavastus ühendab endas kahte erinevat näidendit ja lugu: William Mastrosimone "Unistaja" ("The Woolgatherer") ühelt poolt ja Franz Xaver Kroetzi sõnadeta "Soovikontsert" teisalt.

Kadi Tudre on need liitnud lavalooks, mis tegeleb millegi sellisega, mis on samaaegselt kõige armsam, aga ka kõige ohtlikum — unistamisega. Meil kõigil on unistusi, kuhu reaalsuse kalkuse eest põgeneda, ning kus me end turvaliselt tunneme. Samas võib juhtuda, et tegelikult olematu unistustemaailm võtab meid täielikult oma võimusesse ja me kaotame tahte kontakteeruda pärismaailmaga.

Selleks, et mitte välja mõeldud ellu ära eksida, vajab inimene enda kõrvale teisi inimesi, kes temast hooliks ja kellest tema hooliks. Nii on ka "Unistaja soovikontserdi" kolme tegelasega.

Unistavad: Ülle Lichtfeldt, Liisa Aibel ja Velvo Väli. Lavastuse kunstnik on Kristi Leppik, kelle eelmine töö Rakvere Teatris oli "Johannese passioon". Lavastaja Kadi Tudrele on see esimene töö Rakvere Teatris.


Ott Karulin
Rakvere Teater
reklaami- ja müügiosakonna juht
32 95 443
52 08 498
[email protected]