Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatrikinos toimub linna kultuuridebatt

21.09.2021 16:41

Traditsiooniline Rakvere linna kultuuridebatt toimub ka sel valimisaastal. Rakvere Teater on kõik kandideerivad erakonnad ning valimisliidud oma esindajaga osalema kutsunud.

Debatt toimub Rakvere Teatrikinos teisipäeval, 28. septembril 2021 kell 18. Publikul on võimalik sõna võtta ja küsimusi esitada. Oma küsimusi saab ka ette saata, aadressile [email protected].

Kultuuridebatil osalemisest on teada andnud Sotsiaaldemokraatlik Erakond, keda esindab Velvo Väli; Keskerakonna esindaja Laur Kaljuvee; Reformierakonnast Mari Riina Mölder; Isamaa Erakonna esindaja Anne Nõgu; Eesti 200 poolt Krõõt Nõmmela-Mehide; Valimisliidu Rakvere Heaks esindaja Jaanus Nurmoja ning EKRE poliitik Aarne Mäe.

Juhime tähelepanu, et avalikul üritusel kontrollitakse nakkusohutuse tõendit kõigilt sisenejatelt. 

Debatti kantakse üle aadressil kultuuridebatt.rakvereteater.ee. Linki jagame debati lähenedes ka Rakvere teatri sotsiaalmeedia kanalites. Telestar DigiTV klientidel on võimalik ülekannet jälgida ka kodust telerist, kanalilt number üks. Samuti võib ülekande leida Lääne-Virumaa Uudiste ja Virumaa Teataja portaalidest.