Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatriga ühevanuse Volli Käro juubelietendusel taaslavastatakse tema säravamad rollid

10.12.2020 12:57

Kauaaegsel Rakvere Teatri näitlejal Volli Kärol täitub 13. detsembril 2020 80 eluaastat ning sel puhul, ja ainult sel õhtul, tuleb Rakvere Teatri lavale juubelietendus "Volli Käro 80 - kõige sõbralikum Muhv".

Oma teekonda teatris, telelavastustes, kuuldemängudes ja filmides, millesse on kogunenud üle 150 rolli, alustas ta 1964. aastal Mai Meringu lavastuses "Püve talus". Tema rollide paletis leidub nii onu Vanja (1979) kui Muhv (1995), aga ka polkovniku lesk (2009). Käesoleval hooajal saab Volli Käro näha lavastuses "Lõppmäng", milles ta teeb Rakvere Teatris 145. rolli – Nagg. Aastate jooksul on ta andnud üle 5000 etenduse ning gastrollidega maakerale peale teinud seitse ja pool tiiru ehk läbinud üle 300000 kilomeetri.

Rakvere Teatriga ühevanuse Volli Käro juubeliõhtul meenutatakse tema lapsepõlve, noorukiiga ja parimaid päevi, millest paljud on veel ees. Külaliste hulgas kohtame Arvi Mägi, Kiiri Tamme, Raivo Trassi, Üllar Saaremäed, Indrek Saart, Toomas Suumanni, Märt Avandit ja mitmeid teisi üllatuskülalisi. Taaslavastatakse Volli säravamad rollid läbi aegade. Juubilari tulevad oma etteastetega tervitama mitmed loomingulised kollektiivid, kes tõstavad tuju, tempot ja diktsiooni. Õhtut juhivad Ülle Lichtfeldt ja Margus Grosnõi.

Juubelietendus toimub pühapäeval, 13. detsembril 2020 kell 17 Rakvere Teatri suures saalis. Lisainfo: https://www.rakvereteater.ee/teater/volli-karo-juubeliohtu