Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatri uued sarjad: RT matinee ja RT vestleb

15.10.2015 13:28

Rakvere Teater on sel aastal tulnud välja kahe uue sarjaga: RT Matinee ja RT Vestleb.

RT Matinee tähendab, et me pakume valitud lavastusi nädalavahetusel päevasel ajal, et kaugemalt tulijatel oleks võimalik õhtul koju tagasi sõita. Sel aastal toimuvad need Rakvere Teatri väikses majas: 21. november kell 15.00 "Sina maga, mina pesen nõud" ja 19. detsember kell 15.00 "Romaan".

Selline etenduse kellaaeg annab võimaluse jätkata sarjaga RT Vestleb.
RT Vestleb on sari, kuhu on valitud lavastused, mis tekitavad publikus-kriitikutes küsimusi/vaidlusi või lavastuse temaatika on selline, et seda saab avada laiemalt ning arutleda teistel ühiskonda puudutavatel küsimustel. Pärast etendust "3 õde" diskuteerisid publik, linnarahvas ning trupi liikmed lavastusega seoses tekkinud mõtete üle. Vestlust juhtis Erni Kask, tema külalisteks olid Andres Noormets ja Eva Samolberg-Palmi, arutelu elavdas Peeter Rästas. 

Järgmised vestlused on kavas 22. oktoobril pärast etendust "Põhjas" (etenduse algus kell 19, vestlus u 20.45) ning 21. novembril pärast etendust "Sina maga, mina pesen nõud" (etenduse algus kell 15, vestlus u 17.45). Vestlusele saab tulla ka siis, kui etendust ei vaata.

"Põhjas" (lav. Jussi Sorjanen Vanha Juko teater Lahtist) vestlusele on lubanud kohale tulla Juhan Kivirähk. Teemad, millest vesteldakse lavastusest üldisemalt, selle vastuvõtust, kriitiku osast, kriitika mõju erinevustest Soomes-Eestis.

Tule, mõtle kaasa, küsi küsimusi ja vestle!

Tervitustega Rakvere Teatrist
Laila Talunik

Rakvere Teatri turundusjuht
[email protected]
+372 56 201 297
+372 329 5440
www.rakvereteater.ee