Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatri laotühjendusmüük

28.04.2014 12:46

Algava suvehooaja puhul teeme ruumi uuele kaubale – 28.-30. aprillini saab Rakvere Teatri laotühjendusmüügilt soetada maikuu etenduste pileteid alates 1 eurost. Igale etendusele on lisaks 1-eurostele müügil ka 5- ja 10-eurosed ning tavahinnaga piletid. Superhind kehtib kõikidele Rakvere Teatri maikuu etendustele Rakveres, Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus ja isegi Järvakandis!

Seega ootab laotühjendusmüügi külastajat suurepärane võimalus minna suvisele päiksevõtule vastu ülisoodsa ja heas kvaliteedis vaimuvirgutusega. Vaata meie kaupa mai mängukavast: näiteks on pakkuda 8 naist 1 euroga, Volli Käro ja Märt Avandi - kaks ühe hinnaga, samas võib sinu omaks saada 1-eurone siseturismituusik või hoopis seiklus Iirimaal. Kokkuvõttes - laulu ja tantsu on rohkem kui euro eest.

Ja mis veel parem - soodsa kraami soetamiseks ei pea meie lattu kohale tulema. Lisaks Rakvere Teatri kassadele müüvad hullu hinnaga pileteid ka Piletimaailma müügikohad ja internet aadressil piletimaailm.com, Rakveres ka Kroonikeskuse Selveri info. Rakvere Teatri kassa on avatud E-R kell 12-18 ning teatrikohvik iga päev kell 9-23.

Laotühjendusmüük kestab esmaspäevast, 28. aprillist kuni kolmapäeva, 30. aprillini. Kui mõnele etendusele on 1-eurosed piletid otsa saanud, võib leida 5- ja 10-euroseid või täishinnaga pääsmeid. Tuletame meelde, täispileti hind on kuni 17 €, mis teeb soodustuseks kuni 94,1%!!!  

NB Kodulehe mängukavas kajastub tehnilistel põhjustel täishind.
Soodushinnaga piletite arv on piiratud ja soodustus ei kehti eelnevatele broneeringutele.
Laotühjendusmüük ei kehti Palmses toimuvale koguperelavastusele "Mina olin veel väikene".

Kaugemalt tulnud publikule pakuvad majutust Rakvere ja maakonna majutusettevõtted.

Külasta meie ladu ja võta teatrist viimast!