Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatri kingisoovitus

07.12.2011 11:50

Rakvere Teatris on kuni 10. detsembrini käimas „Kingi teater“ kampaania, mille raames on kõigi jaanuari ja veebruari koduetenduste piletid poole soodsamad.

Hoidumaks peagi saabuvast jõulueelsest kingipaanikast on kõigil võimalik tuua oma sõbrad ja pere stressivabalt teatrisse.  Muuhulgas saab soetada perepääsmeid jõululavastusele „Tuhkatriinu“ ning sellega ühes toimuvale traditsioonilisele jõulumaale. Samuti saab kiigata sooja tulevikku, ostes pileteid suvelavastusele "Noor Eesti" või nautida suurt vene klassikat „Kaasavaratu“ lisaetenduste näol jaanuaris ja veebruaris.  Kingipakkumisi on veel mitmeid – endale sobiva saab igaüks leida Rakvere Teatri kodulehelt.

Tuletades jõuluajale kohaselt kõigile meelde sallivuse olulisust on kampaania tutvustamiseks Rakvere Teatri näitlejad võtnud kätte ja tsiteerinud nende endi kohta käinud kriitika teravamaid palu. Humoorikaid videosid, mis on juba praeguseks kogunud palju positiivset tagasisidet, saab näha Rakvere Teatri kodulehel.

50%-se soodustusega pileteid saab osta Rakvere Teatri kassast, teatrikohvikust, Piletimaailma müügikohtadest üle Eesti ning internetist .

Kaduviku nimel,
Maarja Kaasik
Rakvere Teatri Turundusspetsialist
[email protected]
+372 56 610 287
+372 329 5440
www.rakvereteater.ee