Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatri esietendust saab nautida kodust väljumata

20.09.2010 13:15

Reedel, 24. septembril kell 19.00 liituvad ajalugu ja tänapäev Rakvere Teatris kaasaegseks tervikuks. Üle 100 aasta tagasi August Kitzbergi poolt kirjutatud „Tuulte pöörises“, millega 1940. aastal avati Rakvere teatrimaja, esietendub taas Andres Noormetsa lavastuses. Lisaks publikule teatri väikeses saalis võib seekord esiendusest osa saada igaüks, kes avab kodulehe www.rakvereteater.ee.

Esietenduse kordumatu emotsioon Rakvere teatrisaalist jõuab interneti-otseülekande vahendusel kõikide teatrisõpradeni üle terve maailma. Lavastuse „Tuulte pöörises“ audio-ülekande teeb omapäraseks lisaväärtus, et otse-eetrisse jõuab eksklusiivne director's cut  versioon – lavastaja Andres Noormets kommenteerib, selgitab, kirjeldab ning annab reaalajas hinnangu teatrilaval toimuvale.

Revolutsiooniga vürtsitatud kiredraama jõuab publiku ette Andres Noormetsa (Endla) ümberkirjutuses, lavastuses ja lavakujunduses ning Kristi Leppiku kostüümides. Laval näeb Anneli Rahkemad, Tiina Mälbergi, Peeter Rästast, Erni Kaske ja Toomas Suumanit.

Osale eksperimendis ja kuula, kuidas peavad pingele vastu näitlejad, lavastaja ja publik nii saalis kui ka arvutite taga. Vaata ka:
http://rakvereteater.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=600&Itemid=36