Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teatri 84. hooaeg algab kirju ürituste kavaga

12.09.2023 15:43

Rakvere Teater kutsub 84. hooajal lisaks teatrietendustele osa saama ka rikkalikust eriürituste kavast, mis pakub kultuurihuvilistele nii vestlusringe, jalutuskäike, kontserte, mälumänge, näituseid kui koolitusi. Uue hooaja juhatavad sisse kaks komöödiat, 15. septembril 2023 esietenduv Peeter Tammearu "Vallatud võtted" ja 22. septembril 2023 Peeter Raudsepa "Ettevaatust, õnn!".

Eriürituste hooaja avab 21. septembril sari RT vestleb, mille käigus kohtuvad veebipolitseinikud lavastuse "See kõik on tema" publiku ja teiste huvilistega, kes soovivad end kurssi viia internetimaailma piiride ja ohtudega. Mälumänguhuvilised alustavad 26. septembril teatrikohvikus hooaja esimese muusikaviktoriiniga ja oktoobris peetakse maha ka filmiviktoriini esimene lahing. RT muusika avakontsert kutsub Egert Milderi loomingut kuulama 28. septembril teatrikohvikusse.

"Põnevaid eriüritusi on sellel poolaastal tulemas veelgi. Oktoobris kutsume kõiki Nipernaadi kirjanduslikele jalutuskäikudele Rakveres ja ees on ootamas ka intrigeeriv ajurünnaku koolitus. Tasub meie kodulehel silm peal hoida," ärgitab teatri projektijuht Helen Solovjev.

Silmailu pakuvad uued näitused kinomajas, teatri suure maja fuajees ja kohvikus. Oktoobri lõpuni saab neis uudistada Eesti Arhitektide Liidu kureeritud näitust "Visiooniga väikelinnad" (autoriteks noored arhitektid Ra Martin Puhkan, Siim Tanel Tõnisson ja graafiline disainer Anna Riin Velner) ja Lola Tehveri värvirõõmsat maalinäitust.

Foto: Rakvere Teater