Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater teeb koostööd raamatukogu ja -poega

24.04.2008 15:53

Rakvere Teater, Rakvere ning Lääne-Virumaa raamatukogud ja Rakvere Apollo raamatukauplus alustavad sel reedel koostööprojekti, mille eesmärgiks on pöörata rohkem tähelepanu nii eesti kirjandusklassikale kui eesti tänapäeva autorite kirjandusteoste levikule ja väärtustamisele.

25. aprillist kuni 21. maini saavad kõik, kes laenutavad Lääne-Virumaa raamatukogudest või ostavad Rakvere Vaala keskuse Apollo raamatukauplusest mõne eesti kirjaniku teose, kaasa sooduspakkumise Rakvere Teatri lavastuse "Päeva lõpus" vaatamiseks. Samuti saadab Rakvere Teater sajakonnale Lääne-Virumaa elanikule pimepostitusena välja kutsed "Päeva lõpus" kevadistele etendustele.

Rakvere Teater on õnnelik teater - ainsana Eesti teatritest on siin palgal päris oma näitekirjanik Urmas Lennuk, kelle uusim näidend "Päeva lõpus" autori lavastuses esietendus 14. märtsil. "Päeva lõpus" on ehe, aus ja mõtlemapanev lugu Eesti külast ja inimestest, kes oma maa ja rahva pärast südant valutavad. Lugu täis lootust ja usku, et Eesti küla on kauges tulevikus see viimane paik, kus kõneldakse veel Eesti keelt.

Sel hooajal mängib Rakvere Teater lavastust "Päeva lõpus" veel 14., 15., 20. ja 21. mail.

Rakvere Teater