Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater lõpetab sisehooaja Puuluubi rütmis

19.05.2022 10:51

Reedel, 20. mail 2022 ootab Rakvere Teatri väikses saalis publikut ansambel Puuluup, nuputusvõistlus ja näitlejate valitud vana tuntud tantsumuusika.

Puuluup on hiiu kannelt elektroonikaga ristav kahe omapärase muusiku ansambel, mis kõigub kaasaegsete muusikastiilide ning pärimuse piiril, flirtides lõbusalt maailmamuusika, popi ja undeground'iga.

Ramo Teder ja Marko Veisson ansamblist Puuluup panevad kaasa ümisema ja jala tatsuma ka kõige stoilisemal Eesti mehel. Kes jalga puhata tahab, saab seda teha kohvikualal.

Sisehooaja lõpu sündmusel "Puu taga Hood" lehvitatakse lumele, pumbatakse kevadkummid täis ja valmistutakse koos Robin Hoodiga Lammasmäel suvevibu vinnastama. Elagu seiklused, hobused ja sääsed!

Uksed avatakse kell 19, programm algab kell 20 ning lõppeb südaööl.Piletid saadaval Piletimaailmas, Rakvere Teatri kassas ja kohvikus ning kohapeal.

Rakvere Teatri hooaeg jätkub suvelavastusega "Robin Hood" Lammasmäe Puhkekeskuses 17. juunist 2. juulini 2022 ning rahvusvahelise etenduskunstide festivaliga Baltoscandal 6.-9. juulini 2022 erinevates mängupaikades Rakveres.