Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater kuulutab välja laste- ja noorte kirjandusvõistluse

05.05.2009 14:59

Nüüd tahan ma jutustada oma vennast Joonatan Lõvisüdamest. Minu meelest on see otsekui muinasjutt ja natuke tondilugu ka, aga ometigi on selles loos kõik tõesti sündinud.

Nii alustab väike Karl Lõvisüda oma suure seikluse kirjeldamist Astrid Lindgreni jutustuses "Vennad Lõvisüdamed". Seda, mis Karliga täpselt juhtus, näevad kõik soovijad juba alates 11. juunist Rakvere Rahvaaias etenduvas suures suvelavastuses.

Üks suur suvine seiklus on juhtunud aga meie kõigiga ja oleks ju tore seda teistega jagada. Rakvere Teater kutsubki lapsi ja noori osalema kirjandusvõistlusel "Minu suur suveseiklus".

Möödunud sügistalvel lasteaedadele ja koolidele korraldatud joonistamisvõistlusele "Lumivalgeke ja sõbrad" saabus sadu erinevates tehnikates võistlustöid, mis olid "Lumivalgekese ja 7 pöialpoisi" etenduste ajal väljas teatri jõulumaal. Seekordsele võistlusele ootame aga erinevates kirjanduslikes žanrites (jutustus, kirjand, essee, luuletus jne) kirjutatud seikluslugusid. Võistlustöid hinnatakse neljas vanuserühmas: eelkooliealised, algklasside, põhikooli- ning gümnaasiumiõpilased. Kõige nooremad osalejad võivad kirjutamisel vanemad appi kutsuda. Parimad kirjutajad saavad auhinnaks perekülastuse "Vendade Lõvisüdamete" etendusele.

Võistlustöid koos kirjutaja kontaktandmetega ootame 1. juuniks 2009 aadressil Rakvere Teater, Kreutzwaldi 2a, Rakvere 44314. Märgusõna "Suur suveseiklus".
Rohkem infot aadressilt rakvereteater@rakvereteater.ee

Kaduviku nimel,
Rakvere Teater