Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater kutsub osalema Hea Teo fotokonkursil

13.11.2009 14:27

Rakvere Teatris on tulemas traditsiooniline jõuluetenduste ja jõulumaa aeg. Sel aastal rõõmustab kõiki väiksemaid ja suuremaid muinaslugude sõpru Eesti meeste Andry Ervaldi ja Urmas Lennuki näidend "Jäneste kirik", mis räägib elu tegelikest väärtustest.

Nagu viimastel aastatel kombeks tähendab jõuluaeg Rakvere Teatrile ka üht vahvat üle-Eestilist võistlust. Iga heategu on nii tegemist kui märkamist väärt ning seetõttu kutsume sel aastal kõiki haarama fotoaparaate ning jäädvustama mõnda suuremat või väiksemat heategu meie ümber. Kui ühtki heategu silma ei hakka, siis mõelge pisut ning tehke fotolavastus just sellest heateost, mille viimati tegite või mis teile tehti; heateost, mida hiljuti märkasite või millest te puudust tunnete.

Osalema ootame nii klasse, lasteaiarühmi kui lihtsalt sõpruskondi, samuti võib osa võtta üksinda.

Võistlustööd palume saata e-postiga aadressil [email protected] hiljemalt 3. detsembriks 2009. Töödele palume lisada ka osalejate nimed. Ühe kirjaga saadetava foto suurus võib olla kuni 10 MB.

Täpsemat infot saab aadressilt [email protected]

Kõik saadetud tööd pannakse välja Rakvere Teatri kodulehele, parimad tööd jõuavad lavastusega "Jäneste kirik" kaasnevale jõulumaale. Võidutööst teeb Rakvere Teater Hea Teo postkaardi, mis antakse välja Rakvere Teatri sünnipäevaks 24. veebruaril 2010.

Samuti saavad võidutöö autorid tasuta külastuse Rakvere Teatri vabalt valitud etendusele koos transpordiga (Eesti piires) Rakverre ning tagasi. Kui võidab klassi osalusel tehtud foto, võidab teatrikülastuse terve klass.

Häid tegusid!

Kristo Kruusman

Rakvere Teatri reklaamijuht
tel 32 95 443, 5383 4586