Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater kutsub lapsi emade unistusi välja uurima

09.04.2020 15:10

Rakvere Teater kutsub lapsi emade unistusi välja uurima, jäädvustama ja emadepäevaks videosse vormima. Joonista, meisterda või kujuta unistust muul moel ning filmi see kasvõi telefoniga üles ja saada Rakvere Teatrisse!

UNISTAME!

Minul on omad unistused. Sinul enda omad. Kõik lapsed unistavad. Aga oled sa kunagi mõelnud, et ka sinu emal on salajased unistused? Millele ta mõtleb, kui paneb enne magamaminekut silmad kinni? Võib-olla ei olegi sa seda temalt kunagi küsinud.

Võta praegusel kodusolemise ajal üks hetk, et rääkida olulisest ning mine ja küsi oma emalt, millest tema salamisi unistab. Või millest unistaksid sina, kui oleksid ema? Seejärel jäädvusta see videosse – ükskõik, kas teed filmi, intervjuu või midagi muud vahvat. Valminud video saada hiljemalt emadepäevaks, 10. maiks Rakvere Teatrisse. Selleks võid laadida video üles Youtube’i ning jagada meiega linki või saata video otse aadressile [email protected]. Videod avaldame Rakvere Teatri veebikanalites ning videot saates nõustud, et seda saavad ka teised näha. Kõigi saatjate vahel loosime välja piletid lavastusele "Sirli, Siim ja saladused".

Andrus Kivirähki "Sirli, Siim ja saladused" on Rakvere Teatri jõululavastus, mis esietendub 2020. aasta detsembris. See on lugu unistustest ja nendele truuks jäämisest – nii lastena kui siis, kui ollakse juba päris suured. Lavastaja on Mari Anton, dramatiseerinud Urmas Lennuk. Juba praegu lavastuse teemadele mõeldes tahame meiegi teada saada, millest unistavad lapsed, millest emad ja isad. Esimesena on kord emade käes.

Esimesed emade unistused saabusid "Sirli, Siim ja saladused" trupi liikmetelt: https://www.rakvereteater.ee/teater/unistame