Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater kutsub “Jane Eyre’i” salongiõhtule

20.11.2012 15:22

Jane Eyre'i salongiõhtuRakvere Teatrimajas avanevad neljapäeval, 22. novembril kell 19 „Jane Eyre'i“ salongid, kus daame ning härrasmehi ootab teemakohane meelelahutus ja harivad lõbustused, õhtu aga lõpeb ühise elegantse tantsupeoga.

Daamide salongis annab Krista Perli ülevaate lõhnade ajaloost ja psühhofüsioloogilisest mõjust ning kõigil on võimalik endale koostada isiklik "Jane Eyre'i" parfüüm. Rakvere Teatri uue peakunstniku juhendamisel ja professionaalse meesmodelli kaasabil saab õppida akti joonistama. Kohal on veel ennustaja, kes avab kaartide abil mineviku- ja tulevikusaladused. Šerrit ja muid hüvesid pakkuv „Jane Eyre'i“ naistrupp lustib buduaaris muidugi ka.

Härrade salongis lastakse vabameelses õhkkonnas lipsud lõdvaks ja tujul aitab paika laagerduda vahutav õlu. Vaadeldakse hasartmänge üllatavast küljest ning mängleva kergusega saavad Mait Jooritsa ja Keio Soomelti abil selgeks armastuspoeesia ja serenaadi algtõed.

Kell 21 avanevad salongiuksed tantsupõrandale, kus Paul Bobkovi juhendamisel ning muusika ja šerri saatel õpitakse ajastutruid seltskonnatantse. Õhtu lõpetab Amaroza Quartet, kelle repertuaaris on parimad hitid muusikalidest, pop-rock lugudest, millele lisanduvad tangod, valsid, polka.

„Jane Eyre'i“ salongiõhtu pääse maksab 7 eurot. Kuna kohti on piiratud arv, on tarvilik eelregistreerumine aadressil [email protected] või telefonil 32 95 444.