Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater jagas kolleegipreemiaid

25.02.2008 15:16

23. veebruaril, oma 68. sünnipäeval, andis Rakvere Teater Pariisi külas välja traditsioonilised kolleegipreemiad. Juba teist aastat on Rakvere Teatri kolleegipreemiateks suured sepistatud naelad.

Parimaks naisnäitlejaks pärjati Ülle Lichtfeldt Naise rolli eest lavastuses "Mina, naine", meesnäitleja naela pälvis Üllar Saaremäe nimirolli eest lavastuses "Cyrano de Bergerac". Parimaks lavastajaks hindasid kolleegid Toomas Suumani töö eest Kati Murutari näidendi "Mina, naine" lavastamisel.

Kunstnikutöö kolleegipreemia läks sellel aastal Krista Toolile, kes kujundas möödunud sügisel esietendunud "Cyrano de Bergerac'i". Alates sellest aastasat antakse Rakvere Teatris ka välja uut kolleegipreemiat nimega Muidu Imeline. Iga lavastuse väljatoomisel tegutseb lisaks lavastajale ja kunstnikule veel mõni inimene, kes kujundab muusikat, tantsu, valgust või veel midagi neljandat. Ja need kujundused muudavad lavastuse veelgi imelisemaks. Esimeseks Imeliseks pärjati Oleg Titov, kes eelmisel hooajal seadis liikumist lavastusele "Cyrano de Bergerac".

Parimaks etendust teenindavaks töötajaks valisid kolleegid inspitsient Anne-Liis Maripuu, parimaks lavastust ettevalmistavaks töötajaks aga lavastusjuhi abi Maie Nurmoja. Parimaks teenindajaks hääletati kohvikuteenindaja Dagne Valge ning parima korraldaja tiitel läks sel aastal jagamisele juhiabi Helle-Mall Niinemetsa ja projektijuht Heigo Tederi vahel.

tervitades,
Lauri Aav
Rakvere Teater
reklaami- ja müügiosakonna juht
53 26 7777
50 22 177
[email protected]
www.rakvereteater.ee