Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater ja Eesti Kirjanduse Selts kutsuvad luulevõistlusele

21.04.2010 18:37

Täna, 21. aprillil kell 19.00 saab Rakvere Teatrikohvikust alguse üle-eestiline suur luulevõistlus Poetry Slam. Oodatud on kõik – õpilastest eakateni – kel tekste lauasahtlis või juba oma teoski välja antud.

Poetry Slam`il on väga konkreetsed reeglid, mida peab diskvalifitseerimise vältimiseks järgima. Tekst peab olema omalooming; esinejal on aega esitada oma tekst 3 minuti jooksul; lubatud ei ole kasutada mis tahes muusikainstrumente ega muusikat (ka laulmine on keelatud, küll aga lubatakse skandeerimist/räppimist).

Neli enim punkte saanud võistlejat osalevad poolfinaalis ja järgmisesse, finaalringi, pääseb edasi kaks – otsustamine ei toimu siis enam punktidega, vaid aplausi ja müra põhjal. Seega peavad osalejad olema valmis ka lisapalasid esitama.

Rakvere Teatrikohvikus annab võistlejatele punkte publikust valitud žürii, kelle tegutsemist juhatab Urmas Lennuk. Ürituse raames toimub ka tunnustatud räppari Tommyboy esimese luulekogu „AJA KIRI“ esitlus.

2010. aastal toimuvad eelvoorud Tartus (29. aprillil) ja Pärnus (3. mail). Lõppvõistlus Eesti esinejate vahel peetakse 5. mail kirjandusfestivalil Tallinnas. Eesti finaali võitja saab osaleda ka Euroopa võistlustel.

Eelnev registreerimine [email protected].
Rohkem infot: rakvereteater.ee

Kristo Kruusman
Rakvere Teatri reklaamijuht
telefon 32 95 443
mobiil 5383 4586