Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater avab putukahotelli

21.09.2021 14:52

Rakvere Teater avab putukahotelli, kõik isendid on oodatud!

Ühes lastelavastusega "Lepatriinude jõulud" avab Rakvere Teater detsembrikuus ukse ka kõiksugu eriskummalistele putukatele, kes leiavad endale kodu koridoridesse loodavas putukahotellis. Selleks, et putu-mutukate valik oleks eriti kirju, vajame me Sinu abi!
Lase oma rühmas, klassis või kunstiringis fantaasia lendu ning meisterda, ehita, vooli või joonista meile üks põnev putukas. Ükskõik, kui suur või väike, kas volditud või kleebitud, plastiliinist või savist voolitud, tammetõrudest või kastanimunadest kokku pandud – võimalusi on piiritult! Eriti oodatud on ka kõik fantaasialoomad!

Et teiste putukatega kohtumine oleks veel põnevam, palume, et kirjutaksid juurde, kus see sitikas looduses elab, mida sööb ja kuidas toimetab. Kui päris täpselt ei tea, siis küsi emalt-isalt ja õpetajalt või mõtle hoopis ise välja!

Putukaid ootame teatrimajja 6. novembrini 2021. Kõik saadetud vahvad mutukad leiavad koha putukahotellis ja neid saab näha "Lepatriinude jõulude" etendustel. Palun arvesta sellega, et kõik putukad jäävad teatrisse elama ja tagasi neid ei saadeta.

Too või saada oma putu-mutukas aadressile Rakvere Teater, Kreutzwaldi 2a, 44314 või mõnda Rakvere pakiautomaati (telefon 5345 6119). 

Rohket fantaasialendu!
Sinu Rakvere Teater