Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater alustab noorte trendi- ja muusikasaatega Creeps

04.10.2008 10:08

Laupäeval, 4. oktoobril kell 19.00 esietendub Rakvere Teatri suures saalis Lutz Hübneri "Creeps" Üllar Saaremäe lavastuses. Hübneri näidend räägib kolmest tüdrukust, kes on valitud juhtima noorte elustiili- ja muusikasaadet "Creeps".

"Sa näed pagana hea välja, oled cool, ilma Sinuta ei saa ükski pidu õiget hoogu sisse, Sinu jultunud näolapp on popp?! Me otsime täpselt sellist saatejuhti nagu Sina! Pauer, enesekindlus, isikupära - neid omadusi on vaja uue, trendika moe- ja muusikasaate juhtimiseks. Kui oled 16-18-aastane ja vastad meie kirjeldusele, oledki just Sina see õige! Parool: Creeps! Kus Sa ka ei oleks: me saame Su kätte! Ja ära unusta: Sind ootab terve maailm!"

Suurte lootustega kohale minnes avastavad tüdrukud, et nad polegi ainsad väljavalitud ning töö saamiseks tuleb läbida veel üks konkurss.

Üllar Saaremäe: ""Creeps" on viimastel aastatel olnud äärmiselt populaarne materjal maailmas, kus juba aastaid näidatakse kõikvõimalikke reality-show'sid ja noortesaateid à la "Eesti otsib superstaari". Nüüd on see maailm ka meie kodudesse jõudnud ning nii on see lavastus ka väikene pilguheit, kuidas ja millise hinnaga sellised saated sünnivad.

Mängivad Anneli Rahkema, Silja Miks, Marin Mägi ja Eduard Salmistu. Kunstnik Erki Kasemets, muusikaline kujundaja Karl Robert Saaremäe, videorežissöör Maiju Ingman, tõlkija Eili Heinmets.

Kristo Kruusman
Rakvere Teatri reklaamijuht
tel 32 95 443, 5383 4586