Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater alustab juubelihooaega

02.09.2009 14:38

Rakvere Teatri 70. hooaja avamisel 4. septembril kell 19 jõuab publikuni ülevaade teatri kõigist peamistest tegevustest - on nii teatrit, kunsti kui muusikat. Õhtu algab Eesti kunsti ülevaatenäituse "Kunst laulupidu" avamisega, etendusel "Saksad sõitsid saaniga" kohtuvad vaatajad teatri asutaja Jakob Liivaga, algavat hooaega tutvustavate etteastetega astuvad üles teatri näitlejad ning Jazzukohvikus esineb Helin-Mari Arder. Õhtut juhivad teatri raudvara Volli Käro, kes sel hooajal samuti oma 70. juubelit tähistab, ning trupi noorim liige Silja Miks.

Õhtu piletid hinnaga 70 krooni on müügil Piletimaailma müügikohtades, internetis aadressil piletimaailm.com ja Rakvere Teatri kassas.

4. septembril on Rakvere Teatri sügishooaja piletid nii teatri kassas, Piletimaailma müügikohtades kui internetis müügil soodsama hinnaga. 100-krooniseid pileteid müüakse sel päeval kõigile sügisestele koduetendustele välja arvatud uuslavastused ja eriprojektid.

Teatri kassas töötab hooaja avapäeval ka "piletipost" – külastajatele pakutakse võimalust osta piletid ning need teatri poolt oma sõpradele kingituseks saata. Kassa on 4. septembril avatud kell 8–21.

Tulevasest hooajast loe lähemalt siit.

Kristo Kruusman
Rakvere Teatri reklaamijuht
tel 32 95 443, 5383 4586