Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Teater alustab hooaega teatriorienteerumisega

15.09.2006 10:17

Rakvere Teater avab reedel, 15. septembril kell 17 oma hooaja uuslavastuste tutvustamise ning teatriorienteerumisega.
Samal õhtul kell 19 esietendub A. Strindbergi "Isa".

15. septembril kell 17 on kõik linlased oodatud Teatrikohvikusse, kus Üllar Saaremäe eestvedamisel tutvustakse selle hooaja uuslavastusi. Poole kuuest antakse aga start teatriorienteerumisele teatrihoovis ja -pargis. Teatriorienteerumine on võistlus, mis mõeldud kõigile huvilistele. Osalemiseks pole vaja teha muud, kui registreerida oma kolmeliikmeline võistkond [email protected]. Võistluse peaauhinnaks on kutse kahele igale võidumeeskonna liikmele kõigile uue hooaja uuslavastustele.

Teatriorienteerujatel tuleb seitsmes punktis täita erineva teatrivaldkonnaga seotud ülesandeid. Mis täpselt teha tuleb, selgub kohapeal, aga valmis peaks olema nii vaimselt kui füüsiliselt, sest punkte on Kirjandustoast Kostüümilaoni. Teatriorienteerumine ei eelda suurt eeltööd, küll aga tasuks selleks päevaks oma fantaasia hästi tööle saada ning head kaasaelavad ja aitavad fännidki kuluvad marjaks ära.

Päev jätkub kell 18.30 parimate teatriorienteerujate autasustamise ning ansambli "Ann-Believable" debüütkontserdiga. "Ann-Believable" on noor bänd, mis alles teeb oma esimesi samme suure kuulsuse suunas, kuid poisid ise on tahtmist täis ja nii on kõik võimalik.

Samal õhtul kell 19 esietendub ka Rakvere Teatri 67. hooaja esimene uuslavastus, mis on üle pika aja üks näitekirjanduse klassikasse kuuluv tekst Rakvere Teatri laval. Mängivad Erik Ruus, Liisa Aibel, Kersti Tombak, Velvo Väli, Viive Aamisepp ja Urmas Lennuk.

Selle aastanumbri sees jõuavad esietendusteni ka Aidi Valliku noorsooromaanil põhinev "Kuidas elad? ... Ann?!", E.-E. Scmitt'i "Oscar ja Roosamamma", mis sobilik vaadata nii lastele kui täiskasvanutele ja seega enim just peredele ning kaks jõululugu, nii suurtele kui väikestele. Kõigi nende kohta kuuleb lähemalt juba kell 17.

Hooaja avamise ajal, kell 17-19, on ka kõik Rakvere Teatri kassast ostetud statsionaari septembri ja oktoobri etenduste piletid kaks ühe hinnaga.

Ott Karulin
Rakvere Teater
reklaami- ja müügiosakonna juht
32 95 443; 52 08 498
[email protected]