Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere Mõmmi-pere alustab aabitsatuuri

28.09.2004 12:49

Mõmmi on soliidsele eale vaatamata ikka veel krapsakas ning sõbradki kõik alles: õdevenda Karu-Kati ja Karu-Mati, krutskivend Rebase-Rein, arglik Jänku-Juta, tuulepea Hundi-Uudu ja muidugi see kõige armsam Mõmmi-Beebi. Mõnevõrra teist häält see uus Mõmmi ju teeb, aga ehk peitub selle põhjus uutes näitlejates. Teatepulga võtavad üle Peeter Rästas (Mõmmi), Tiina Mälberg või Marju Männik (Jänku-Juta), Margus Stalte (Rebase-Rein), Velvo Väli või Janek Vadi (Hundi-Uudu), Anneli Rahkema (Karu-Kati), Heilo Aadla(Karu-Mati), Helgi Annast (Karu-Ema) ja Eduard Salmistu (Karu-Isa) ning loomulikult Mõmmi-Beebi iseendana.

REBASE-REIN RULLIS RULAGA. RULLIS RATTAD ROHTU. RIKKIS RULA RAPUTAS. RATSIONAALNE RULAREEGEL: RULLIMINE ROHUS RIKUB RULA RATTAD.

"Mõmmi ja aabitsat" saab Rakvere Teatris mängida vaid neli korda, sest siis läheb suur maja aastaks remonti. Seda enam saavad aga rõõmustada kõik lapsed ja lapsevanemad mujal Eestis, sest Mõmmi-pere ei saa mitte remondi lõppu ootama jääda, kuna lapsi, kellele tähed vaja selgeks õpetada, on nii palju.
Seepärast näebki neid 30. septembril Kuressaares, 1. oktoobril Haapsalus, 4. ja 25. oktoobril Tartus, 6. oktoobril Paides, 11. oktoobril Tallinnas, 18. oktoobril Põlvas, 27. oktoobril Valgas, 1. ja 29. novembril Viljandis... ja muudkui aga edasi ja uuesti, kuni kõigil lastel tähed selged.

KUI TÄHESTIKUS ON ÜKS M, SIIS MITU ON NEID TAEVAS?

KARU-OTT (alias OTT KARULIN)
RAKVERE TEATRI REKLAAMIJUHT
TEL: 32 95 443; 52 08 498
E-POST: [email protected]