Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakvere “Meresõitja” kutsub pokkeriõhtule

13.11.2012 15:50

“Meresõitja” näitetrupp ja Rakvere kohalik pokkeriklubi kutsuvad kõiki neljapäeval 15. novembril kell 21.00 Rakvere Teatrikohvikusse, et pidada maha üks korralik pokkerilahing. Sest nagu ütleb peagi esietenduseni jõudva Conor McPhersoni näidendi tegelane Sharky oma sõpradele: “Kaardilauas vennaarmu ei tunta!”

Pokkeriõhtule on oodatud kõik - algajatest edasijõudnuteni. Kristo Proode tutvustab selle armutu meelelahutuse ajalugu, reegleid ja mängupsühholoogiat ning annab kasulikke nõuandeid ja nippe. Igas mängulauas saab olema professionaalne diiler, kes kaardid jagab ja parimatele osalejatele on ette nähtud ka auhinnad.

Sissepääs on vaba kuid lisaks näitetrupile ja pokkeriklubi liikmetele on mängulaudade taga vabu kohti ainult 30-le kiiremale registreerujale. Pane end kirja meiliaadressil [email protected] või helista telefonil 32 95 444

Rühmatööna valmiv ja 30. novembril esietenduv „Meresõitja“ viib vaatajad Iirimaale, Dublinisse. Sharky on jõuluõhtuks koju tulnud, et oma vanema ja pimeda venna Richardi eest hoolitseda ning koos vanade sõpradega paar tihi kaarte mängida. Kärakas ja jutud voolavad. Ühtäkki ilmub aga välja tuttav minevikust ning Sharky avastab, et on segatud millessegi hoopis suuremasse kui sõbralik pokkerimäng.

Kaduviku nimel,
Maarja Kaasik

Rakvere Teatri turundusspetsialist
[email protected]
+372 56 201 297
+372 329 5440
www.rakvereteater.ee