Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rakendusteatri konverents 2019 “Draama ühendab Inimesi – etenduskunstid ja elukestev õpe”

20.09.2019 15:24

Juba kuuendat korda toimub Eestis rahvusvaheliste külalistega rakendusteatri konverents, sedakorda toimub see 11.-12. oktoobril 2019 taas oma sünnilinnas Viljandis.

Tänavu pakume programmis teatri- ja draama töötube ja kunstidel põhinevaid tegevusi laias spektris - kogu elukaare ulatuses. Samuti kaasame Viljandi kogukonna organisatsioone, kellega tahame arendada pikemat koostööd. 

Ootame osalema noori ja täiskasvanuid, kes tahavad kasutada kunstimeetodeid, kas koolis, kodus, tööl või oma kogukonna heaks. 2019. aasta foorumi teema on etenduskunstid ja elukestev õpe ehk mida on teatri-, tantsu-, visuaal- ja draamapraktikutel pakkuda inimese arengu ja heaolu hüvanguks.

Konverents toob Viljandisse kokku rakendusteatri- ja draamapraktikud, etenduskunstnikud, õpetajad, sotsiaaltöötajad ja rahvusvahelised spetsialistid, kes toimetavad etenduskunstide tehnikate abil hariduses, tööelus ja heaolu valdkonnas.

Konverentsi peaesinejaks on Suurbritannia draamaprofessor Allan Owens PhD Chesteri Ülikoolist (UK). Tema  ettekanne puudutab protsessdraama kasutamist elukestvas õppes ja töötoad annavad võimaluse kogeda protsessdraama meetodit.

Arvukatest foorumteatri koolitustest tuttav Jouni Piekkari PhM Metropolia rakenduslikust kõrgkoolist jagab kuulajatega rakendusteatri võimalusi noorsootöö ja mitmekultuurilise õppimise valdkonnas. Koolitaja ja draamaõpetaja Elina Rainio (FIN) on lubanud jagada draamatöö kogemusi eakate ja sisserändajatega.

Konverentsi ajakava ja lisainfo: https://www.kultuur.ut.ee/et/draamauhendab 

Kontakt:
Heldi Ruiso
projektijuht
Mob: 5198 4096