Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusvaheline tsirkusepäev

15.04.2015 12:04

Tsirkusepäev 2015Laupäeval, 18. aprillil tähistatakse rahvusvahelist tsirkusepäeva. Eesti Tsirkuse Festivali raames antakse sel päeval 3 lavastust. Kogu aprillikuu vältava festivali kava leiad Tsirkusekeskuse kodulehelt. 15.-19. aprillini saab näiteks festivalil kaasa elada tänavatsirkusele, mida esitavad Tuleteater SCHOKOKABOOM ja sõbrad. Spontaansed lühisketšid Tallinna kesklinna tänavatel, kus pealtvaataja on osa etendusest ja keskkond mõjutab loo kulgu.

PIIP & TUUT & FOLIE teevad üheskoos Tsirkusepäeva kahevaatuselise koguperelavastuse KUMU auditooriumis, kell 14 ja 18. 

I vaatus: Minu väike tee (Folie) Esimeses pooles astuvad üles Folie noored kaasaegse tsirkuse artistid, kes näitavad ahhetavaid õhuakrobaatika, žongleerimis ja liikumisnumbreid. Idee ja lavastus: Terje Bernadt
II vaatus: Piip ja Tuut tsirkuses (Piip ja Tuut) Teine pool on üles ehitatud teada-tuntud Piip ja Tuut klounisketšidele, millehulgas on ka mõni uus või harva esitatud naljanumber. Näeb tasakaalu trikke ja akrobaatikat, silmamoondust ja viguriga laule 

Rohkem infot lavastuste kohta:Lisaks saab tsirkusepäeval vaadata:

Dan le Man
kell 12.00 Piip ja Tuut Mängumajas 
"Ahem, oota oota oota"
Lavastaja Daniel Renwick, artist Dan le Man. Austraalia koomik on tänavaartistina üles astunud paljudes linnades üle maailma.

Rohkem infot artisti kohta: dan-le-man.com


Kas Kass
kell 16.00 Kullo Lastegalerii (Kuninga 6)
"Kas kass"
Läbi akrobaatika, teatri ja tantsukeele räägime mee kassidest kui imepärastest olenditest. Me märkame, et oleme sarnased. Lavastaja Anu Vask ja muusika Mihkel Lappmaa.

Rohkem infot lavastuse kohta: HEAD TSIRKUSEPÄEVA KÕIGILE TSIRKUSEARMASTAJATELE!