Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusvaheline noore vaataja teatri festival NAKS tuleb suuremalt kui kunagi varem

01.09.2022 14:48

2.-5. novembril 2022 toimuv festival NAKS tähistab sedapuhku lausa kahte juubelit: ASSITEJ Eesti Keskus 30 ning Paide Muusika- ja Teatrimaja 35. Nelja päeva jooksul jõuab publikuni 18 lavastust 24 etendusega.

NAKS 2022 toimub 2.-5. novembril Paides ja Türil. Nelja päeva vältel jõuavad publikuni kõige uuemad ja mitmekülgsemad etendused lastele ja noortele nii Eestist kui ka välismaalt (Soomest, Slovakkiast, Ukrainast ja Poolast). Lisaks toimuvad noorte modereeritud arutelud lavastusi puudutavatel teemadel, lastekultuuri seminar, näidendilugemine, töötoad ning palju muud põnevat igale vanusele. Kogu festivali ajakavaga saab tutvuda NAKSi kodulehel.

Kaasaegne tsirkus, beebiteater, improvisatsioon, nukuteater, pärimus, tantsu-, visuaal- ja sõnateater, muusika ja noorte osalus - seda kõike leiategi NAKSi programmist. Festival toimub Paide Muusika- ja Teatrimajas, Wittensteini tegevusmuuseumis, Türi Kultuurikeskuses ja kohalikes koolides ja lasteaedades.

Festivali korraldab ASSITEJ Eesti Keskus, Eesti professionaalseid noorele vaatajale suunatud teatreid ning teatrispetsialiste ühendav organisatsioon, mis kuulub rahvusvahelisse ühendusse ASSITEJ International.