Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusvaheline kaasaegse tantsu projekt

28.08.2006 13:11

Kaasaegset tantsu- ja teatrikunsti edendav MTÜ Valgete Ööde Festival pakub kahele tantsijale ja ühele koreograafile võimalust osaleda rahvusvahelises kaasaegse tantsu projektis "Migrant Body".

Migrant Body on koostööprojekt nelja Euroopa riigi (Itaalia, Holland, Inglismaa ja Rumeenia) kaasaegse tantsu organisatsioonide ja MTÜ Valgete Ööde Festivali vahel ning seda toetab Euroopa Liidu fond Kultuur 2000.

Väljavalitud osalejad saavad töö ja loomisvõmalused viies Euroopa riigis orienteeruva kestvusega kaks nädalat ühe aasta jooksul alates novembrist 2006, et osaleda originaalteoste loomisel, mis lähtuvad projekti teemast.

Eelistatud on tantsijaid, kes omavad vähemalt kolmeaastast professionaalset kaasaegse tantsu kogemust ning valdavad hästi inglise keelt.

Osavõtust huvitatutel palutakse saata CV ja 5-10 minutiline audiovisuaalne lindistus (VHS, DV või DVD) esinemisest või loodud teosest. Lindistustele palume lisada arusaadavalt ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed ja selgitus enese rollist saadetud materjalis (lavastaja või koreograaf) ning kategooria, millega soovitakse osaleda antud projektis.

Materjalid saata hiljemalt 1. oktoobri (2006) postitempliga aadressile:

Valgete Ööde Festival
"Migrant Body"
Liiva 25
80018 Pärnu

Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust hiljemalt 7. oktoobril 2006.
Täiendava info saamiseks palume kontakteeruda:

Tel: 53 42 10 32
E-mail: [email protected]