Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusvaheline improteatrite festival Tilt

04.09.2017 14:34

Kujutage ette, et astute teatrisaali, milles kõik võimalused on veel avatud. Näitlejad tulevad lavale ning küsivad teilt üheainsa sõna. Sellest sõnast saab neile inspiratsioon ning sellest lähtuvalt rullub teie ees lahti kogu järgnev lavastus. Viies rahvusvaheline improteatrite festival toob publiku ette tervelt 17 sellist lugu.

21.-23. septembrini toimuv festival toob Katariina kiriku lavale parimad improtajad nii Eestist kui välismaalt. Vaatajate silme all sünnivad nii lühikesed humoorikad sketšid kui ka tõsisema suunitlusega lood, mis räägivad elust meie ümber. Etendused toimuvad eesti ja inglise keeles ning ühes lavastustest kasutatakse kommunikatsiooniks kohapeal välja mõeldud keelt.

Lisaks tavaprogrammile jõuab seekord publiku ette ka mixer-programm, mille raames tuuakse igal õhtul lavale festivali töötoas valminud uus formaat. Selle loovad eri truppide liikmed, kellest enamik on kohtunud esimest korda festivalil. Mixershow'd alustavad kõiki festivaliõhtuid ning nende raames toimuvad etendused on publikule tasuta.

Viiendat sünnipäeva tähistavale festivalile tulevad seekord külalised Austraaliast, Ameerikast, Argentiinast, Soomest, Rootsist, Lätist, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Venemaalt, Šveitsist ja Hollandist. Festivali raames toimuvad ka töötoad.

Festivali programmi saab lähemalt uurida siit: https://improfestival.ee/

Lisainfo: 
Rahel Otsa
+372 55 35 199
www.improfestival.ee/