Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusvaheline Ibseni stipendiumifond ootab taotlusi

08.02.2013 11:53

Ibseni stipendiumifondRahvusvahelisi Ibseni stipendiumeid antakse välja iga-aastaselt uuenduslikele projektidele draama- ja lavakunsti valdkonnas samuti projektidele, millel on eksistentsiaalne ning ühiskonnakriitiline sisu, aga samas ka seos maailma näitekirjanduse suurnime Henrik Ibseni loominguga.

Rahvusvahelisele Ibseni auhinnale (International Ibsen Award) ja Rahvusvahelistele Ibseni stipendiumitele (International Ibsen Scholarships) pandi alus Norra parlamendi poolt juba aastal 2007.

Rahvusvahelise Ibseni auhinnaga pärjatakse üksikisikut, asutust või organisatsiooni, kes või mis on toonud uue kunsti mõõtmed maailma draamakunsti või teatrikunsti laiemalt. Selle auhinna fond on 2,5 miljonit Norra krooni ning auhindu antakse välja igal teisel aastal. 

Rahvusvahelised Ibseni stipendiumid antakse üle iga-aastasel Skien Rahvusvahelisel Ibseni konverentsil. Stipendiume antakse uuenduslikele projektidele draama- ja lavakunsti valdkonnas samuti projektidele, millel on eksistentsiaalne ja ühiskonnakriitiline sisu, aga samas ka seos Henrik Ibseni loominguga. Ka käesoleval aastal antakse stipendiumid üle Skien Rahvusvahelisel Ibseni konverentsil, mis toimub 16.-17. septembrini 2013 Norras, Skienis.    

Stipendiumitaotlusi saab esitada kuni 30. aprillini 2013.

Täpsemad taotlusreeglid leiate: http://www.ibsenawards.com/scholarship

Lisateave: 

Hilde Guri Bohlin
E-mail: [email protected]
Phone: +47 35 90 50 50
Cell: + 47 917 67 903

www.ibsenawards.com