Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusvaheline Colina Lab Tallinnas

24.07.2006 12:17

Esmaspäeval, 24. juulil algav Colina Lab Tallinn toob kaheks nädalaks Kanuti Gildi SAALi kokku 19 etendamiskunstidega seotud noort inimest Eestist, Saksamaalt, Portugalist, Taanist, Inglismaalt, Prantsusmaalt ja mujalt. Tallinna labori kuraatorina tegutseb Viinis elav sakslanna Silke Bake.

COLINA (Collaboration in Arts) on erinevate kunstiliikide mänguväljak, koht spetsiifiliste keelte vaheliseks ristumiseks, eesmärgiga suhestada ja ümber mõtestada "kunstilise objekti" ideed kaasajas.
COLINA võrgustik loodi 2004. aasta varasuvel tuntud Portugali koreograafi-lavastaja Rui Horta eestvõttel. Võrgustikku kuuluvad Rui Horta / Centro Coreográfico de Montemor-o-Novo (Montemor-o-Novo), DanceCity (Newcastle), TanzHaus NRW (Düsseldorf), GRAN (Aarhus), Théâtre les Bernardines (Marseille) ja Kanuti Gildi SAAL.

COLINA on mõeldud nii juba tuntud loojatele kui noortele kunstnikele, tuues kokku inimesi, kes soovivad teadmiste vahetust ning piireületavaid eksperimente. Teadlased ei tule kunagi välja lõplike lahendustega teaduslikele probleemidele ilma tõsise ning hästi finantseeritud uurimustöö ning arengutööta. Korraldajad usuvad, et kunstnike töö on ära teeninud samasugused investeeringud.
COLINA põhimõte on investeerida inimestesse.

Laboris toimuvat saab igapäevaselt jälgida: www.colinatallinn.com ning 5. augustil, kell 16:00 Kanuti Gildi SAALis saab Augusti Tantsu Festivali raames tasuta vaadata valikut valminud töödest.

Lisainfo:
Priit Raud
5010419
www.colinatallinn.com
www.saal.ee