Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusvaheline audiovisuaalne lavastus “Gamaheh’ valem”

27.05.2013 14:20

Tallinna Vanalinna Päevade programmi ametliku osana leiab 1. juunil Rüütelkonna hoones aset rahvusvaheline audio-visuaalne kunstilavastus “Gamaheh' valem”, mille ideeks on lõimida omavahel erinevad kunstivaldkonnad (muusika, kunst, teater) kokku 4 tundi kestvaks etenduseks.
Üles astuvad kolme kunsti- ja muusikaülikooli tudengid ja vilistlased. Lavastuse kunstiliseks juhiks on Sasha Pepeljajev (Venemaa-Eesti) ja kogu etteaste on inspireeritud Ernst T. A. Hoffmanni jutustusest “Meister Kirp”.

Osalejate loomingust saab mõistatuslik kaasaegne audio-visuaalne ja kunstiline lavastus, kus külastajaid ei ole piiratud ruumiliselt ega ajaliselt. Külastaja ise kaardistab etenduse ruumides liikumise ja otsustab, millisel moel ta etendust naudib. Kohapeal on võimalus lahendada ka kunstietenduse müsteerium täites tühjad kohad sobilike elementidega labürintkaardil.

Millal: 1. juunil 2013 kell 15-19. Lavastust esitatakse kolm korda järjest nelja paralleelse stsenaariumiga. Vaaataja saab ise valida, millal tulla ja millistes ruumides erinevate teemade ristumist nautida.  
Kus: Rüütelkonna hoones, Toompea, Kiriku plats 1
Lavastaja: Sasha Pepeljajev
Kes: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia, Rootsi Kuningliku Muusikaakadeemia, Postinstrumentum, Taavi Tulev, OMAtsirkus, Teater Vene Teatrikool, NUKU stuudio, Ellerhein, Müstika tantsustuudio ja treenitud loomad.

Etendus on külastajatele tasuta.
Külastajate arv piiratud 200 inimesega.

Rohkem infot: Facebook.com/artupcareer