Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusooperis Estonia algas lemmiksolistide valimine

05.03.2018 10:58

3. märtsil algas Rahvusooperis Estonia publiku lemmiksolistide valimine. Teatri kuldsponsor SEB Pank annab seitsmendat aastat välja publikupreemiad nais- ja meessolistile, kelle valivad välja ooperikülastajad.

Estonia koosseisuliste ooperisolistide seast selguvad võitjad vaatajahääletuse tulemusena ja kumbki publiku lemmik saab 2000-eurose preemia ning auhinna - koostöös Eesti Kunstiakadeemia metalliosakonna ja kunstniku Nils Hindiga valminud kaks aplodeerivat kätt. Teatrikülastajad saavad anda hääle oma lemmikule, kui külastavad Estonia teatrit 3.-29. märtsini. Seekordsed laureaadid kuulutatakse välja 6. aprillil ooperi "Tosca" etendusel. 

"SEB ja Rahvusooper Estonia koostöösuhe on kestnud pikki aastaid. Estoonlasi iseloomustab initsiatiivikus, valmisolek panustada kogukonda, tahe algatada tavapärasest enam põnevaid projekte ja julgus eksperimenteerida. Need emotsioonid, mida me rahvusooperit külastades saame, on alati väga head!" ütles SEB Panga juhatuse esimees Allan Parik. "Lisaks on märts teatrikuu ja traditsiooniliselt aitame me publikul sel ajal valida armastatuima nais- ja meessolisti," lisas Parik.

"Mul on suur rõõm tõdeda, et on midagi positiivset, kindlat ja püsivat, mis tuleb igal kevadel - see on SEB publikupreemia," ütles teatrijuht Aivar Mäe. "Teatrikuul saavad taas kõik külastajad sõna sekka öelda ja aidata SEB-l õnnelikuks teha kaks töökat ja armastatud lauljat. Publiku tunnustus on kõige suurem kiitus," lisas Mäe.

2017. aastal pälvisid SEB publikupreemia Janne Ševtšenko ja Priit Volmer. Kõikide hääletanute vahel loosib rahvusooper välja kümme 20-eurost kinkepiletit. Võitjatega võetakse ühendust 9. aprillil. Täpsemalt saab SEB publikupreemiaga tutvuda http://www.opera.ee/lavastus/seb-publikupreemia/

Lisainfo: 
Evelin Allas
Kommunikatsioonijuht, SEB turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
+372 665 5649, +372 511 1718, [email protected]