Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusooperis avati eksklusiivne MyFitness saal

25.11.2020 15:30

25. novembril 2020 avas MyFitness oma 21. klubi Eestis. Sedapuhku on tegemist eksklusiivse paigaga, nimelt on selle asukohaks Estonia teater ning see on mõeldud kasutamiseks rahvusooperi ja rahvusballeti töötajatele. Nagu kõigis MyFitnessi klubides, nii on ka siin kasutusel parim jõusaalitehnika, mis võimaldab läbi viia kvaliteetseid treeninguid. Teatritöötajatel on võimalus osa saada personaalsest treeningplaanist vastavalt igaühe vajadustele. 

Uut saali on juba proovida jõudnud ooperilaulja Rauno Elp: "MyFitness tegi meie teatrile väga ilusa kingituse. Oma tervisest lugu pidava inimesena olen selle üle äärmiselt rõõmus ja arvan, et kogu teatriperele on see heaks motivatsiooniks end vormis hoida. Meie väike jõusaal on nüüd sisustatud kaasaegsete treeningvahenditega ja paremaid võimalusi oleks raske soovida." Lisaks on estoonlastel võimalus ka mujal üle Eesti asuvates MyFitnessi klubides väga soodsatel tingimustel ennast vormis hoida. Näiteks külalisesinemistel teistes Eesti linnades kasutavad rahvusballeti tantsijad sageli MyFitnessi klubisid.  

My Fitness AS juhatuse esimees Erkki Torn kommenteerib, et koostöö Estonia teatriga on olnud spordiklubile väga inspireeriv: "Oleme koos balletiartistidega teinud mitmeid ühiseid projekte ja eritreeninguid, mis on MyFitnessi liikmetele väga oodatud vahelduseks. Muu hulgas on MyFitness Solarise klubis meie enda loodud kontseptsioontundi MyBallet juhendanud Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Linnar Looris isiklikult." 

Erkki Torni sõnul on Estonia teatri jõusaali uuendamine teema, mida on teatrirahvaga pikalt arutatud ja planeeritud. "Mul on väga hea meel, et tänaseks on see idee ka realiseerunud ja saame oma panust teatriinimestele nii olulise füüsilise vormi hoidmisel sellega veelgi suurendada," rõõmustas Torn.

MyFitness Estonia saali kujundamisel on järgitud teiste MyFitnessi klubide stiili, nt põrand on identne teistega. Eriliseks teeb Estonia saali aga näiteks see, et seinal on kolm unikaalset fotot, kus on jäädvustatud 1922. aastal toimunud maailma esimesed meistrivõistlused tõstmises, mis viidi läbi just Estonias. Fotod pärinevad Eesti Spordimuuseumist. 

MyFitness avas Eestis oma esimese klubi 2008. aastal, Rahvusooper Estoniaga on koostööd tehtud alates 2019. aastast. Lisaks vormishoidmise toetamisele annab MyFitness igal aastal rahvusvahelisel tantsupäeva galal välja kaks Aasta Tantsija auhinda, mille pälvivad üks rahvusballeti mees- ja naistantsija.