Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusooperi “Padaemandas” esineb Antonenko asemel Oleg Orlovs

15.02.2006 13:53

Haigestumise tõttu ei saa kolmapäeval, 15. veebruaril P. Tšaikovski ooperis "Padaemand" Hermanni rolli laulda varem väljakuulutatud maailmaklassi tenor Aleksandrs Antonenko. Teda asendab teine läti tenor Oleg Orlovs. Hetkel pole teada, kas Antonenko esineb reedesel ooperietendusel, see selgub neljapäeval.

Mitmekülgse haridusega solist Oleg Orlovs on olnud nii Läti Filharmoonia kui Läti Rahvusooperi solist. Ta on laulnud enamikku kuulsatest tenorirollidest: Ismaelet, Alfredot, Radamest, don Carlot, Caniot, Turiddut, Edgardot, Arturot, Erikut, Lohengrini, Lenskit, Calafi jne. Suurvormide ettekannetel on ta esinenud koos selliste staaridega nagu Irina Arhipova, Sarah Brightman, Galina Vishnevskaja, Inese Galante jt. Esinemispaiku on tal kõikjal Euroopas: Poolas, Saksamaal, Taanis, Prantsusmaal, Hispaanias, Hollandis, Inglismaal, Iisraelis, Prantsusmaal, Norras, Šveitsis jm.

2004. aasta kevadel Rahvusooperis Estonia esietendunud "Padaemanda" on lavastanud Arne Mikk ning lavakujunduse ja kostüümide autor on Eldor Renter. Dirigeerib Arvo Volmer.
Kadri Valner
Rahvusooper Estonia
kommunikatsioonijuht
6831 284
52 88 104
www.opera.ee