Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusooperi etendused jäävad ära kuni hooaja lõpuni

27.04.2020 17:10

Valitsuse välja kuulutatud eriolukorra tõttu jäävad kuni hooaja lõpuni ära Rahvusooper Estonia etendused, haridusprojektid ning ekskursioonid. Et hoida teatrikülastajate ja -töötajate tervist, on kuni nakkusohtliku olukorra taandumiseni suletud Rahvusooper Estonia piletikassa ja restoran.

Kevadhooaja etendustele ostetud piletid on võimalik vahetada sügiseste etenduste piletite vastu (kehtivad kuni 2020. aasta lõpuni). Sügishooaja muudetud mängukava avalikustatakse rahvusooperi kodulehel 11. mail.

Tegeleme personaalselt iga Estonia kassast või Piletimaailmast pileti soetanud külastaja soovidega. Vajadusel vahetame ostetud piletid kinkepiletite vastu, mis kehtivad kuni järgmise hooaja lõpuni 2021. aasta juunis.

Soovitame varuda aega, et oma teatrieelistused läbi mõelda ning seejärel soovidest teada anda aadressil [email protected]. Ootame teie valikuid alates 18. maist kuni 1. septembrini.

Soovi korral ostetakse piletid tagasi, ent teater palub publikul kaaluda võimalust teatrit raskel ajal toetada, jättes ostetud pileti eest raha tagasi võtmata. Olete oodatud ka rahvusooperit toetama, tehes annetuse pangakontole EE871010220278147222 märgusõnaga "Estonia" või tellides meeneid meie e-poest.

Kui olete teatripiletid ostnud Piletilevist, saate piletid uue hooaja etendustele ümber vahetada 15. maist 15. juunini. Samal perioodil on teil võimalus ka Piletilevi kaudu teatrit toetada, täites selle kohta avalduse ja jättes pileti tagastamata. Piletilevist ostetud piletite kohta saate täpsemat infot telefonil 624 8032 ja meiliaadressil [email protected].

Ära jäänud etendustele ostetud vaheajatellimuste kohta vaadake täpsemat infot siit.

Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja meiliaadressil [email protected].

Teatrirahvas soovib kõigile kindlat meelt. Hoidke ennast ja teisi!