Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusooper vajab rõivaid lavastustesse „Parsifal“ ja „Manon Lescaut“

19.05.2011 10:02

 Rahvusooper Estonia ootab lahkete inimeste abi kahe uuslavastuse komplekteerimiseks stiilsete ajasturõivastega. Augustis Noblessneri valukojas esietenduva ooperi „Parsifal“ jaoks vajatakse 70. ja 80. aastatest pärit meeste mantleid: sobivad erinevad villased, tumedad (mustad, pruunid, hallid, sinised), ühe- ja kaherealised pikemad mantlid.

Novembris lavale jõudva ooperi „Manon Lescaut“ tarbeks vajatakse 60. aastatest pärit naiste- ja meesterõivaid: värvilisi suuremustrilisi kleite, kostüüme ja seelikuid suuruses 36-46, samuti eri suurustes meeste teksaseid ja teksajakke, kirevaid meestesärke ja värvilisi ülikondi ning pükse. Ära kuluvad ka samast ajastust pärit huvitavad jalanõud, peakatted, ehted ja päikeseprillid.

Rahvusooperi kostüümiosakonda võib saata esemetest pilte aadressile [email protected] või [email protected] või huvi korral helistada telefonile 683 1322. „Parsifali“ esemeid võib pakkuda kuni juuni keskpaigani, „Manon Lescaut“ kostüüme võetakse vastu septembri lõpuni. Kõik annetajad saavad soovi korral võimaluse külastada vastava lavastuse peaproovi.

Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
[email protected]
tel. +372 683 1242

www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia
Maja täis muusikat!