Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Rahvusooper korraldab linnarahvale turupäeva

17.09.2004 15:43

Rahvusooper Estonia avab 99. hooaja 18. septembril kell 12.00 - 15.00 värvikireva muusikaturuga. Üritus toimub maja taga ajaloolisel uue turu platsil. Kõik turumüüjad ja estoonlased on kostüümides, mis pärit rahvusooperi lavastustest.

Kohal on postimehed, tänavapoisid, madrused ja palju teisi huvitavaid tegelasi. Ka teepada on tulel. Päeva juht Arne Mikk on kokku pannud hoogsa muusikaprogrammi, kus osalevad rahvusooperi solistid, sümfooniaorkester, ooperikoor, poistekoor ja ballett. Dirigeerivad Arvo Volmer, Jüri Alperten ja Erki Pehk. Lisaks saab näha katkendeid muutumismuusikalist "Minu veetlev Eedi".

Kostüümioksjonil on pakkumisel kuulsate lauljate kostüümid tuntud lavastustest, oksjoni tulu annetatakse UNICEF-i projektile "Kliki end kodust maailma", mis tegeleb liikumispuuetega lastele arvutite ja internetiühenduse muretsemisega.
Tule kuulama, vaatama ja kasulikke oste tegema! Esimesele sajale statsionaarietenduse piletiostjale 50% soodustust, "Aida" lisaetendustele 12. ja 13. oktoobril VIP-piletid - kaks ühe hinnaga!


Kaido Padar
Rahvusooper Estonia
avalike suhete juht
50 76644