Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Raadioteater tutvustas uuenenud mobiilirakendust

20.12.2022 12:39

16. detsembril 2022 teatas Eesti Rahvusringhääling, et Raadioteatri mobiilirakendus on läbinud põhjaliku uuenduse. Kuulaja saab Raadioteatris salvestatut nüüd kõikjale endaga kaasa võtta.

Raadioteatri mobiilirakenduses saab kuulata Eesti näitlejaid nii lavastatud kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas. Uuenenud rakendus annab kasutajatele senisest oluliselt rohkem võimalusi kuulata meelepärast sisu endale sobival ajal ja sobivas kohas. Logides rakenduses sisse ERR-i kasutajakontoga saab luua lemmikute nimekirju, jätkata kuulamist kohast, kus see viimati pooleli jäi ning salvestada sisu oma seadmesse, et seda hiljem lennureisil või ka näiteks levist kaugel looduses kuulata.

Rakendusest leiab sadu tunde Raadioteatris salvestatud materjali. Seitsmest aastakümnest pärineva ligi 250 kuuldemängu ja 140 luulesaate hulgas annab tooni Eesti ja maailma kirjandusklassika, kuid esindatud on ka värske looming nagu näiteks kuuldemängusari "Juuksur" või auhinnatud kuuldemäng "Lõvi".

Raadioteatri uus rakendus valmis Eesti Rahvusringhäälingu ja disainibüroo Fraktal koostöös. Rakendus on tasuta ja kättesaadav Android ja iOS operatsioonisüsteemidega nutiseadmetes. Senised kasutajad peaksid uutele võimalustele ligipääsemiseks rakendust uuendama, esimeseks allalaadimiseks leiab rakenduse märksõnaga "Raadioteater".

Raadioteatri rakenduse sisu täieneb igal nädalal. Jätkuvalt saab Raadioteatri sisu kuulata ka veebis Raadioteatri kodulehelt.

Foto: Ken Mürk