Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Queeni” peaproovidega liitus Tony Vincent

04.05.2009 16:37

Vanemuise teatri kontsertlavastuse "Queen – The Doors of Time" peaesineja, Broadway täht Tony Vincent saabus nädalavahetusel Tartusse ning liitus peaproove tegeva lavastustrupiga.

15. mail esietenduv "Queen – The Doors of Time" põhineb legendaarse rokkansambli Queen loomingul ja seda etendatakse vaid 15 korral 15.–30. maini Vanemuise teatri suures majas.

Varem on Eesti publikul olnud võimalus kuulata Tony Vincenti laulu Vanemuise 2007. aasta muusikalikontserdil "Memory". Broadway üks säravamaid noori artiste on mänginud Simoni osa Andrew Lloyd Webberi uues filmis "Jesus Christ Superstar" ning esinenud paljudel kontsertidel üle maailma. Üheks olulisemaks tööks peab ta osalemist Queeni-muusikalis "We Will Rock You".

USA solisti kõrval astuvad Vanemuise lavale eesti lauljad Tanja Mihhailova ja Rolf Roosalu ning ansambel Noorkuu. Oluline roll on täita Vanemuise teatri balletitrupi tantsijatel, osaleb ka rokkbänd. Lavastaja, koreograaf, kostüümi- ja dekoratsioonikunstnik on Vanemuise balletijuht Mare Tommingas, lavastuse muusikaline juht on Tarmo Leinatamm.

Piletid on müügil Vanemuise teatri kassades ning Piletimaailma ja Piletilevi müügikohtades üle Eesti.

Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
[email protected]
www.vanemuine.ee