Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Pühapäeval kutsub Estonia turupäevale

06.09.2010 16:03

Pühapäeval, 12. septembril kell 12–15 toimub Estonia maja taga pargis traditsiooniline lustakas turupäev, kus rahvusooperi solistid, koor, orkester ja Eesti Rahvusballett tutvustatavad meeleolukal kontserdil linnarahvale teatri 105. hooaega.

Enne turupäeva algust, kell 11.00 toimub uute jalajälgede avamine kuulsate estoonlaste jäljerajal. Tänavu jõuab järg Estonia sõjaeelse balletitrupi esisolistide Klaudia Maldutise ja Artur Koidu jälgedeni Pärnu maanteel ning mööda Georg Otsa tänavat hakkavad teatri suunas "sammuma" Ants Eskola, Milvi Laid, Agu Lüüdik, Meta Kodanipork ja Georg Ots.

Turupäeval müüakse Estonia meeneid, trükiseid, plaate, teatrikostüüme ja rekvisiite. Toimub Heli Veskuse ja Voldemar Kuslapi lavakostüümide heategevuslik oksjon, mille viib läbi Mart Sander. Kostüümid on pärit operetist "Lõbus lesk". Oma kaubapakkumistega löövad kaasa ka Estonia toetajad ja sõbrad ERGO Kindlustuse AS, EMT, SEB, Postimees, Den za Dnjom. Avatud on turukohvikud ja talveaed.

Kõikidele Rahvusooperi etendustele müüakse turupäeval pileteid 25% soodsamalt. Lisaks Estonia kassadele müüvad sel päeval sooduspileteid ka Piletimaailma ja Piletilevi müügikohad ning pileteid saab osta terve päeva jooksul ka internetist: https://www.piletimaailm.com/,
http://www.piletilevi.ee.