Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Produtsentide akadeemia Brüsselis ootab kandidaate

10.02.2023 15:42

Loovisikuid ühendav Belgia organisatsioon Cifas korraldab 17. kuni 20. maini 2023 produtsentide akadeemia, kuhu on oodatud rahvusvahelised produtsendid, kultuurikorraldajad ja kultuuriettevõtjad. Akadeemiasse kandideerimine on avatud kuni 6. märtsini 2023.

Produtsentide akadeemia pakub osalejatele neljapäevast töötuba, kus on võimalik reflekteerida produtsenditöö üle, jagada oma kogemusi ning laiendada professionaalset võrgustikku. Osalemine eeldab vähemalt viie aasta pikkust kogemust etenduskunstide valdkonnas ning huvi otsida loomingu toetamiseks innovatiivseid meetodeid ja teha koostööd ka muude valdkondadega.

Töötoas osalemine on tasuta, samuti on osalejatele tagatud lõunasöögid ning sissepääs kahele etendusele akadeemia jooksul. Majutus- ja reisikulud tuleb üldjuhul katta osalejal, kuid soovi korral saab nende hüvitamiseks taotleda ka toetust.

Akadeemiasse kandideerimiseks saab esitada avaldusi kuni 6. märtsini kell 17.00 (CET). Rohkem infot produtsentide akadeemia kohta leiab Cifase kodulehelt.

Foto: Cifas